Strona główna / Informator / Pracownicy (książka telefoniczna)

 

Wyświetl całą książkę telefoniczną.

Pobierz książkę telefoniczną w pdf.

Centrala telefoniczna:
tel.: (+48)(42) 680 32 00

Pokaż nazwiska na literę:

ABCĆDEFGHIJKLŁMNOPQRSŚTUVWXYZŹŻ

Uwaga: x oznacza wspólny prefix (+48)(42)6803 ...

Pracownicy
Nazwisko Imię E-mail Nr telefonu
Bałczewski Piotr pbalczew@cbmm.lodz.pl x216, 217
Barańska Anna abaranska@cbmm.lodz.pl x210
Bartczak Zbigniew bartczak@cbmm.lodz.pl x317
Basińska Teresa basinska@cbmm.lodz.pl x235
Baśko Małgorzata baskomeg@cbmm.lodz.pl x219
Bednarek Melania bednarek@cbmm.lodz.pl x219
Bednarek Magdalena magbed@cbmm.lodz.pl x250
Biedroń Tadeusz biedron@cbmm.lodz.pl x219
Biela Tadeusz tadek@cbmm.lodz.pl x238, 219
Błaszczyk Jarosław blaszcz8@cbmm.lodz.pl x216
Bodzioch Agnieszka agabodz@cbmm.lodz.pl x217
Bojda Joanna jbojda@cbmm.lodz.pl x223
Brzeziński Marek mbrzezin@cbmm.lodz.pl x219
Bujnicki Bogdan bogbujni@cbmm.lodz.pl x234
Burzyński Paweł tomii@cbmm.lodz.pl x211
Chojnowski Julian jchojnow@cbmm.lodz.pl x227
Chworoś Arkadiusz achworos@cbmm.lodz.pl x220, 214
Cierpiał Tomasz tomasz@cbmm.lodz.pl x234
Cieślak Marcin marcin@cbmm.lodz.pl x230
Cypryk Wojciech x249
Cypryk Marek mcypryk@cbmm.lodz.pl x314
Czernek Liliana lczernek@cbmm.lodz.pl x249
Daszkiewicz Z. x200
Dąbkowski Wojciech wdabkow@cbmm.lodz.pl x217, 213
Dembiński R. x220
Denus Bogdan bdenus@cbmm.lodz.pl x310
Dolot Rafał rdolot@cbmm.lodz.pl x215
Drabowicz Józef draj@cbmm.lodz.pl x234, 208
Duchler Markus mduchler@cbmm.lodz.pl x272, 249
Dudek M. x306
Dzierżawska-Majewska A. x246
Ebenryter-Olbińska Katarzyna kebenryt@cbmm.lodz.pl x249
Florczak Marcin florczak@cbmm.lodz.pl x219
Fortuniak Witold wfortuni@cbmm.lodz.pl x203
Gadzinowski Mieczysław x200
Gadzinowski Mariusz mariuszg@cbmm.lodz.pl x235
Gałęski Andrzej andgal@cbmm.lodz.pl x223, 250
Gaudyn-Łucka Dorota zimp@cbmm.lodz.pl x253, 227
Glapińska Barbara barbara@cbmm.lodz.pl x251
Gmach Sylwia x209
Golinowska Zofia sekretariat-ogolny@cbmm.lodz.pl x218
Gosecka Monika mdybko@cbmm.lodz.pl x203, 235
Gosecki Mateusz gosecki@cbmm.lodz.pl x203, 235
Gostyński Bartłomiej bgostyns@cbmm.lodz.pl x314
Gradzińska Kinga kgradzin@cbmm.lodz.pl x203
Grala Magdalena m-grala@cbmm.lodz.pl x317
Grygiel Anna angry@cbmm.lodz.pl x245
Guga Piotr pguga@cbmm.lodz.pl x220, 248
Halaba Grażyna ghalaba@cbmm.lodz.pl x206
Hejniak M. x242
Iaroshenko Viktor x217
Ignatowicz Bogusława ibogusia@cbmm.lodz.pl x222
Jakubowski R. x202
Janicki Ignacy ijanicki@cbmm.lodz.pl x202
Janikowski Piotr piotr@cbmm.lodz.pl x229
Jankowska A. x242
Jasińska Grażyna jasinska@cbmm.lodz.pl x304
Jastrzębska Katarzyna x215
Jeżyńska Barbara bjezyn@cbmm.lodz.pl x232
Jędrzejczyk Dominika djedrzej@cbmm.lodz.pl x249
Kaczanowska Grażyna gkaczan@cbmm.lodz.pl x225
Kaczmarek Renata renata@cbmm.lodz.pl x215
Kałużyński Krzysztof krzyszto@cbmm.lodz.pl x219
Kaniowski Damian dkanio@cbmm.lodz.pl x230
Kasprowicz Marian x218
Kaszyński Piotr piotrk@cbmm.lodz.pl x202
Kaźmierczak-Barańska Julia julia@cbmm.lodz.pl x230
Kaźmierski Sławomir kaslawek@cbmm.lodz.pl x307, 241
Kiełbasiński Piotr piokiel@cbmm.lodz.pl x234, 221
Kociak Bogdan kociakbo@cbmm.lodz.pl x239
Kocoń-Rębowska Beata beatakr@cbmm.lodz.pl x215
Komar Patrycja pkomar@cbmm.lodz.pl x235
Komar Patrycja x249
Kopacka Alicja akopacka@cbmm.lodz.pl x222
Koprowski Marek mkopr@cbmm.lodz.pl x216
Korczyński Dariusz dakor@cbmm.lodz.pl x215
Kost B. x219
Kostrzewa M. x306
Kowalewska Anna anko@cbmm.lodz.pl x203, 235
Kowalska Emilia kowalska@cbmm.lodz.pl x217
Krajenta Artur krajenta@cbmm.lodz.pl x237
Krajenta Justyna justynak@cbmm.lodz.pl x237
Krakowiak Agnieszka akrakow@cbmm.lodz.pl x272
Krasińska-Olczak Elżbieta x205
Krasowska Dorota dkras@cbmm.lodz.pl x217
Krawczyk-Sójka Ewa ewakrsoj@cbmm.lodz.pl x216
Królewska-Golińska Karolina kkrolews@cbmm.lodz.pl x230
Krysiak Jerzy krysiak@cbmm.lodz.pl x202
Kubiak Jarosław x243
Kubisa Przemysław pkubisa@cbmm.lodz.pl x214
Kulik Katarzyna kpieta@cbmm.lodz.pl x215
Kurjata Jan jkurjata@cbmm.lodz.pl x203
Kurzyk Beata beatabea@cbmm.lodz.pl x302
Kwiatkowska Małgorzata gosia@cbmm.lodz.pl x234
Kwieciński K. x316
Lewiński Piotr lewinski@cbmm.lodz.pl x219
Łapienis Grzegorz lapienis@cbmm.lodz.pl x219
Ławiński Krzysztof lawinski@cbmm.lodz.pl x246
Łukasik Beata blukasik@cbmm.lodz.pl x202
Łyżwa Piotr plyzwa@cbmm.lodz.pl x234
Maciaszek Anna annamck@cbmm.lodz.pl x215
Madalińska Lidia lmad@cbmm.lodz.pl x234
Makowski Tomasz tomekmak@cbmm.lodz.pl x228
Michalak Magdalena magdam@cbmm.lodz.pl x256
Michalski Adam michadam@cbmm.lodz.pl x219
Mickiewicz Damian dmi@cbmm.lodz.pl x203
Midura Wanda H. whmidura@cbmm.lodz.pl x216
Mielniczak Grażyna migrena@cbmm.lodz.pl x217
Mikina Maciej mmikina@cbmm.lodz.pl x202
Mikołajczyk Barbara barbaram@cbmm.lodz.pl x215
Mikołajczyk Marian marmikol@cbmm.lodz.pl x221
Miksa Beata miksa@cbmm.lodz.pl x212
Milczarek Justyna jmilczar@cbmm.lodz.pl x249
Mizerska Urszula x203
Morawiec Jerzy jemor@cbmm.lodz.pl x317, 309
Nawrot Barbara C. bnawrot@cbmm.lodz.pl x248, 220
Nowacka Maria mnowacka@cbmm.lodz.pl x203
Ostojska Marzena milka@cbmm.lodz.pl x247
Owsianik Krzysztof owsianik@cbmm.lodz.pl x216
Oziemska K. x229
Paluch Piotr ppaluch@cbmm.lodz.pl x306
Pancer Radosław pancer@cbmm.lodz.pl x303
Pawelak Mariusz mpawelak@cbmm.lodz.pl x222
Pawlak Tomasz tpawlak@cbmm.lodz.pl x306
Pawlak Andrzej apawlak@cbmm.lodz.pl x223
Pawłowska R. x249
Penczek Stanisław spenczek@cbmm.lodz.pl x224
Pęczek Łukasz lpeczek@cbmm.lodz.pl x249
Piestrzeniewicz I. x242
Piotrzkowska Danuta x249
Piórecka Kinga kgradzin@cbmm.lodz.pl x203
Piórkowska-Gałęska Ewa epiorkow@cbmm.lodz.pl x316
Pluta Mirosław mpluta@cbmm.lodz.pl x317
Pokora-Sobczak Patrycja patrycja@cbmm.lodz.pl x234
Pospiech Piotr x203
Potrzebowski Marek marekpot@cbmm.lodz.pl x240
Pretula Julia jpretula@cbmm.lodz.pl x219
Proga Maria mariapro@cbmm.lodz.pl x209
Purgal Joanna apurgal@cbmm.lodz.pl x255
Radzikowska Ewa eradziko@cbmm.lodz.pl x215
Rajpold Joanna jrajpold@cbmm.lodz.pl x206
Remiszewska Agnieszka x214
Rędzikowski Jacek x225
Różański Artur rozanski@cbmm.lodz.pl x228
Rubinsztajn Sławomir x224, 203
Rzewnicka Aneta x202
Safandowska Marta msafan@cbmm.lodz.pl x237
Salamończyk Grzegorz gmsalamo@cbmm.lodz.pl x217
Sęda Aleksandra aseda@cbmm.lodz.pl x249
Siejko-Domańska D. x257
Sierant Małgorzata msierant@cbmm.lodz.pl x272, 249
Skalik Joanna jskalik@cbmm.lodz.pl x217
Skorupska Ewa ewaskor@cbmm.lodz.pl x212, 306
Słomkowski Stanisław staslomk@cbmm.lodz.pl x253, 235
Sobczak Milena milena@cbmm.lodz.pl x215
Sobczak Agata x202
Socka Marta msocka@cbmm.lodz.pl x219
Sosnowski Stanisław stasosno@cbmm.lodz.pl x314
Sowiński Przemysław przem_so@cbmm.lodz.pl x316
Stańczyk Włodzimierz A. was@cbmm.lodz.pl x208
Steinke U. x238
Svynthivska M. x316
Swat K. x246
Szczypińska H. x247
Szuland Wiesław x243
Szuland E. x200
Szuland P. x200
Szymański Ryszard rszymans@cbmm.lodz.pl x314
Śmiechowicz W. x242
Śniechowska Justyna jsniech@cbmm.lodz.pl x212
Tomaszewska Agnieszka atom@cbmm.lodz.pl x215
Traciński Zdzisław x200
Urbaniak M. x235
Ustrzycki Sławomir ste@bilbo.cbmm.lodz.pl x204
Uznański Paweł puznansk@cbmm.lodz.pl x315
Voznyak Yuri x237
Walkiewicz-Pietrzykowska Agnieszka aga@cbmm.lodz.pl x315
Wargowiak Teresa x205
Wielgus Ewelina x231
Wijas Krystyna x203
Wiktorska Beata beatwikt@cbmm.lodz.pl x219, 238
Wojciechowski Stanisław bhp@cbmm.lodz.pl x233
Wojtczak Edyta ewojt@cbmm.lodz.pl x219
Wróblewska Elżbieta elwro@cbmm.lodz.pl x225
Wróblewska A. x212
Zabłocka Maria zabloc@cbmm.lodz.pl x217
Zając Adrian a.zajac81@op.pl x234
Zakrzewska Joanna x315
Zawalska Daria zawalska@cbmm.lodz.pl x256
Żurawiński Remigiusz remzur@cbmm.lodz.pl x202

Uwaga: x oznacza wspólny prefix (+48)(42)6803 ...

wszystkich numerów telefonu: 190