Opublikowano: 28.06.2022, 12:58
Data ważności: 30/06/2024 00:00:00

Oferta pracy w Dziale Nano-materiałów Polimerowych

Dział Nano-Materiałów Polimerowych CBMiM Polskiej Akademii Nauk w Łodzi poszukuje kandydatów do pracy badawczej dotyczącej krystalizacji, struktury i właściwości polimerów.

Wymagania:

  1. Dyplom magistra nauk chemicznych, fizycznych lub nauk pokrewnych w ciągu ostatnich pięciu lat.
  2. Znajomość języka angielskiego.

Warunki zatrudnienia: Osoba zakwalifikowana w ramach konkursu zostanie zatrudniona w Dziale Nano-Materiałów Polimerowych CBMiM PAN w Łodzi na stanowisku fizyka lub chemika.

Typ pracy: Umowa o pracę, pełny etat

Liczba ofert pracy: 1

Kluczowe obowiązki:

  1. Praca badawcza w dziedzinie krystalizacji, struktury i właściwości polimerów.
  2. Pisanie raportów i publikacji.

Dodatkowe informacje: możliwość dalszego kształcenia w Szkole Doktorskiej BioMedChem współtworzonej przez CBMiM PAN.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z prof. dr hab. Ewą Piórkowską (e-mail: ; tel. 42 68-03-316).

Wymagane dokumenty:

  1. Życiorys kandydata (zawierający krótki opis dorobku zawodowego oraz zwięzłą informację o zainteresowaniach naukowych i dotychczasowych osiągnięciach).
  2. List motywacyjny i uzasadnienie kandydatury na stanowisko (wraz z danymi kontaktowymi).
  3. Kopię dyplomu potwierdzającego uzyskanie stopnia magistra.
  4. Streszczenie pracy magisterskiej kandydata (max. 400 słów) w języku polskim lub angielskim.
  5. Dane kontaktowe opiekuna pracy magisterskiej.

Wnioski kandydatów w formie PDF prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres z kopią do

Termin rozstrzygnięcia konkursu: Kandydatury będą rozpatrywane w naborze ciągłym wg kolejności składania ofert. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną osobiście lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych). Po wyborze odpowiedniego kandydata, konkurs uważa się za rozstrzygnięty.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).”

Autor: Barbara Jeżyńska
Opublikowano: 28.06.2022
Aktualizacja: 01.02.2024
Podziel się

Polecane strony