Opublikowano: 17.11.2021, 11:31
Data ważności: 31/01/2022 00:00:00

Oferta pracy w Dziale Polimerów

Dział Polimerów CBMiM Polskiej Akademii Nauk w Łodzi poszukuje kandydatów do pracy badawczej dotyczącej syntezy hybrydowych polimerów organiczno-nieorganicznych oraz badania ich właściwości i zastosowań.

Wymagania:

  1. Dyplom doktora lub magistra nauk chemicznych lub nauk pokrewnych w ciągu ostatnich trzech lat.
  2. Udokumentowane zdolności do prowadzenia badań i pracy zespołowej w dziedzinach związanych z chemią materiałów.
  3. Doświadczenie badawcze w syntezie organicznej lub nanotechnologii, w tym w technikach eksperymentalnych i spektroskopowych stosowanych w chemii organicznej.
  4. Znajomość języka angielskiego.

Warunki zatrudnienia: Osoba zakwalifikowana w ramach konkursu zostanie zatrudniona w Dziale Polimerów CBMiM PAN w Łodzi na stanowisku specjalisty (doktor) lub chemika (magister). W przypadku otrzymania finansowania Narodowego Centrum Nauki – udział w realizacji projektu dotyczącego wymienionych materiałów.

Typ pracy: Umowa o pracę, pełny etat

Liczba ofert pracy: 1

Kluczowe obowiązki:

  1. Synteza organiczna i charakterystyka materiałów małocząsteczkowych.
  2. Przygotowanie i charakterystyka polimerów.
  3. Pisanie raportów i publikacji.

Dodatkowe informacje: możliwość dalszego kształcenia w Szkole Doktorskiej BioMedChem współtworzonej przez CBMiM PAN.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dr hab. Anną Kowalewską (e-mail: ; tel. 42 68-03-350).

Wymagane dokumenty:

  1. Szczegółowy życiorys kandydata (zawierający krótki opis dorobku zawodowego oraz zwięzłą informację o zainteresowaniach naukowych i dotychczasowych osiągnięciach).
  2. List motywacyjny i uzasadnienie kandydatury na stanowisko (wraz z danymi kontaktowymi).
  3. Kopię dyplomu potwierdzającego uzyskanie stopnia doktora / tytułu magistra.
  4. Streszczenie pracy doktorskiej / magisterskiej kandydata (max. 400 słów) w języku polskim lub angielskim.
  5. Dane kontaktowe promotora pracy doktorskiej / magisterskiej.

Wnioski kandydatów w formie PDF prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres z kopią do

Termin rozstrzygnięcia konkursu: Kandydatury będą rozpatrywane w naborze ciągłym wg kolejności składania ofert. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną osobiście lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych). Po wyborze odpowiedniego kandydata, konkurs uważa się za rozstrzygnięty.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych, Polskiej Akademii Nauk z siedzibą w Łodzi, NIP: 7240004662 („Instytut”). Instytut będzie przetwarzał Pani/Pana dane w celu prowadzenia działalności naukowo-badawczej, świadczenia usług i kontaktu z Instytutem, na podstawie umowy (w związku z realizacją umowy lub w celu podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy – art. 6 ust. 1 lit. b) GDPR), prawnie uzasadnionego interesu Instytutu (art. 6 ust. 1 lit. f) GDPR) oraz przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c) GDPR) – w zależności od okoliczności. Mają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii; sprostowania (poprawienia); usunięcia; ograniczenia ich przetwarzania; przenoszenia; wniesienia skargi do organu nadzorczego; cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem) lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Łódź, dn. 25.01.2022

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Informujemy, że Konkurs w związku z
ofertą pracy w Dziale Polimerów

wygrał dr Jatin Mahajan

Autor: Barbara Jeżyńska
Opublikowano: 17.11.2021
Aktualizacja: 02.02.2022
Podziel się

Polecane strony